Peníze před výplatou

Nebankovní společnost Homepůjčka.cz vám pomůže v tíživých finančních situacích, do kterých se může dostat každý člověk. Velmi rychle můžete získat až 5 000 korun, které vám pomohou například překlenout období před výplatou nebo pokryjí nečekané výdaje. Po schválení půjčky získáte peníze nejpozději do 48 hodin.

Jak žádat o půjčku

O Homepůjčku.cz ve výši 5000 korun si můžete požádat prostřednictvím online formuláře, který najdete na webových stránkách této společnosti. Po vyplnění formuláře vám bude zaslána na vaše telefonní číslo SMS s informací o schválení půjčky. Žádat mohou všichni občané s trvalým pobytem na území České republiky, kteří jsou starší 18 let a způsobilí k právním úkonům. Společnost Homepůjčka.cz nepožaduje potvrzení o výši příjmu ani nezkoumá registr dlužníků. Tím je získání půjčky přístupnější většímu počtu žadatelů. O půjčku mohou žádat zaměstnanci, živnostníci, ale také důchodci či ženy na mateřské dovolené. Je zkrátka určena široké veřejnosti.

Přečtěte si:  Pro zodpovědné Andělská půjčka

Splácení půjčky

Doba splácení půjčky ve výši 5 000 korun je stanovena na 30 dnů. Ve smlouvě s poskytovatelem se předem dohodnete výši poplatku za poskytnutí půjčky. Dále se pak nesplácejí žádné úroky, pouze půjčená částka. Smlouva je formulována jasně a srozumitelně, aby se předešlo zbytečným potížím se splácením. Při půjčce 5 000 korun nemusíte mít ručitele ani spoludlužníka ani žádnou zástavu. Před podpisem smlouvy si důkladně přečtěte podmínky poskytovatele a zvažte, zda jste schopni je ve stanovené lhůtě dodržet. V případě jakýchkoli nejasností s podmínkami půjčky se obraťte na poskytovatele, který vše objasní.