Jaké úvěrové produkty patří mezi jisté půjčky?

Chcete půjčku, požádat si o ni a zároveň mít jistotu, že ji skutečně dostanete? Pokud ano, je dobré vybírat skutečně jisté půjčky. Tedy takové, u kterých po splnění podmínek máte jistotu v tom, že své peníze stoprocentně dostanete. Pojďme se podívat na několik variant, které toto splňují a díky čemuž můžete peníze bez problémů získat i vy. Stačí k tomu jediné, a to splnit podmínky.

Když hledáte tu nejjednodušší možnost

Pokud něco patří mezi skutečně jisté půjčky, je to určitě segment takzvaných mikropůjček. Tedy půjček před výplatou, které jsou na našem trhu teprve několik let. Už od chvíle, kdy se ale objevili, jsou spojeny s celou řadou pozitiv. Mezi tato pozitiva patří třeba možnost získat peníze online, z pohodlí domova, bez papírování nebo složitého dokládání.

U společností, jako třeba Zaplo, Kredito24 nebo Creditsor, které také patří mezi jisté půjčky, máte navíc možnost získat i první půjčku zdarma. To je dobrá volba ve chvíli, kdy kromě rychlosti hledáte také celkovou jednoduchost, a hlavně co nejvýhodnější podmínky spojené s úrokovými sazbami.

I klasický nebankovní segment nabídne jisté půjčky

Vzít si půjčku ale můžete i u klasických nebankovních společností, jako je třeba Provident, Home Credit nebo Cetelem. I tyto společnosti se pyšní poměrně jednoduchými podmínkami, stejně jako se pyšní rychlostí schvalovacího procesu, nebo širokou škálou částek. Hledáte-li jisté půjčky v řádech desetitisíců i statisíců, je tento úvěrový segment volbou, která zcela určitě nezklame.

Přečtěte si:  Cetelem - půjčka z obchodního domu

Pokud bychom se podívali na konkrétní podmínky, které je třeba splnit, potom se jedná hlavně o nutnost mít příjem. Pokud ho máte a můžete ho doložit, s největší pravděpodobností jsou peníze vaše. A to bez nutnosti dalšího složitého prověřování, jelikož dále stačí už jenom dva doklady totožnosti. A bát se není třeba ani ve chvíli, kdy jste problémový klient.

Jak je to u bank?

Ty se sice mohou pyšnit velmi dobrými podmínkami z hlediska úroků, ale schválení může být poměrně složité a náročné. A to z toho důvodu, že banky ověřují příjem, bonitu, minulost i řadu dalších věcí. A tak musíme dodat, že ty mezi jisté půjčky ne vždy patří. Jsou ale i výjimky, a to situace, kdy jste klientem konkrétní banky. V takovém případě můžete v rámci svého internetového bankovnictví vidět již výše předschváleného úvěru, o který si není problém požádat. A ten může mít hned několik podob, jako například takové:

  • Klasická půjčka,
  • Kontokorent,
  • Kreditní karta.

Pokud také přemýšlíte nad tím, u koho si požádáte, z hlediska jednoduchosti doporučíme určitě mikropůjčky, zatímco z hlediska výhodnosti to jsou banky. Ideálním příkladem v dnešní době může být mBank a její garance. Ta totiž uvádí toto: „Garantujeme vám nejlevnější půjčku po celou dobu splácení.