Pro zodpovědné Andělská půjčka

Andělé jsou výjimečné bytosti a na Andělskou půjčku také nedosáhne každý. Je určena jen těm, kteří nemíní vytloukat klín klínem a opravdu jen potřebují nárazově navýšit svůj rodinný rozpočet. Žádné exekuce ani insolvence – v těchto případech je půjčka nedostupná.

Podmínky získání Andělské půjčky

Aby vám byla půjčka schválena, musíte být zletilí a způsobilí k právním úkonům. Další podmínkou je trvalé bydliště na území České republiky, které nesmí být shodné s adresou některého z Obecních úřadů. Pro získání půjčky je zapotřebí doložit výši svého příjmu, neboť je určena jen těm, kteří mají pravidelný příjem. Zároveň nesmí být na vaše jméno vedena žádná exekuce ani nesmíte být v insolvenci, při posuzování každé žádosti je kontrolován registr dlužníků i insolvenční rejstřík. Za výše uvedených podmínek se půjčky poskytují nejen zaměstnancům a OSVČ, ale také maminkám na mateřské, studentům, důchodcům a brigádníkům.

Parametry půjčky

Andělská půjčka je mikropůjčka z nebankovního sektoru, jejímž poskytovatelem je Money Services Group, společnost řídící se pravidly zodpovědného úvěrování. Poskytuje se ve výši 1 000 – 10 000 korun na dobu 7 – 30 dnů podle vašeho vlastního uvážení. Z poskytnuté půjčky se neplatí úroky, uhradíte však poplatek za její vyřízení, jehož výše vám je dopředu známa a splatný je společně se splátkou půjčky. Podstatné je, zda si půjčujete poprvé nebo jste již prověřenými klienty, od této skutečnosti se odvíjí i maximální výše nabízené půjčky, která začíná na 3 000 korun v případě první žádosti.

Přečtěte si:  Pro někoho obrovská částka, pro jiného nic…

Výhody půjčky

Celou půjčku lze samozřejmě vyřídit online, sami si určíte její výši i délku splatnosti a tím také výši zaplaceného poplatku.