Půjčka od soukromníka

Ocitli jste se v tíživé finanční situaci a nevíte, jak z ní ven? Pak je půjčka vhodnou volbou k řešení. Dnešní finanční trh je doslova přehlcen půjčkami, ať už bankovními či nebankovními. Banky mají striktní pravidla, která musíte splnit, abyste půjčku dostali. Většina lidí se proto obrací na nebankovní sektor, v němž působí nejen stabilní nebankovní společnosti, ale také soukromníci nabízející půjčky všeho druhu.

Půjčka na směnku od soukromníka

Pokud se tedy rozhodnete pro půjčku od soukromníka, pak budete nejspíše příjemně překvapeni. V současné době působí na finančním trhu celá řada soukromníků, jejichž cílem je mít zisk. Půjčka od soukromníka představuje jeho volné peníze, které momentálně nepotřebuje, a ležely by mu na účtu, a proto je bude investovat do půjček, z nichž bude mít zisk, tedy to, co Vy zaplatíte navíc – úrok. Půjčka od soukromníka je charakteristická různými úroky, ale zpravidla bývají vyšší než u bank.

Zajímavá nabídka – půjčka na auto: Nejrychlejší online půjčka v ČR. Bez registrů s jednoduchou smlouvou
Další info půjčka pro nezaměstnané hned.

Peníze od soukromého investora

Na soukromníka se člověk obrací v případě, že neuspěje u banky, a proto soukromník podstupuje riziko nesplácení, za což si vybírá svou daň, tedy vyšší úrok. Můžete být totiž zapsáni v registru dlužníků anebo nejste dostatečně bonitní, po čemž ale soukromníci nepátrají.

Přečtěte si:  20000 Kč ihned

Půjčka od soukromníka dominuje hned několika výhodami. Jednak je půjčka rychle vyřízená, a tak můžete získat peníze v hotovosti ihned po podepsání smlouvy. Další výhodou je, že k vyřízení Vám postačí minimální počet dokladů.

Finance pro všechny – quick půjčka: Jednoduchá žádost na pár minut, okamžitý výsledek posouzení!
Více zde: půjčka na směnku ihned.

Půjčky od soukromé osoby

Nemusíte si vyřizovat potvrzení o příjmu, protože můžete mít jednak příjem malý, jednak žádný. Půjčka od soukromníka je tedy vhodná také pro ženy na mateřských dovolených či nezaměstnané lidi, kteří se ocitli ve finanční tísni.

Půjčka od soukromníka nevyžaduje žádné poplatky předem, ani na Vás nečekají skryté poplatky, pokud však nenarazíte na podvodníka. Proto čtěte smlouvu o půjčce pečlivě, abyste předešli jakýmkoliv komplikacím.