Do 5 000 u společnosti Mutuo

Přes internet dnes zařídíte v podstatě všechno – a samozřejmě si tak můžete sjednat i půjčku. Například tu od společnosti Mutuo. Je férová, průhledná a s jasně danými podmínkami, které se nikdy jednostranně nemění.

Jak na to?

Na internetových stránkách poskytovatele vyplňte formulář SMS půjčky, zvolte si její výši i dobu splatnosti. K žádosti o půjčku je zapotřebí vždy doložit oboustranně a čitelně oskenovaný občanský průkaz. Půjčujete-li si poprvé, je vyplnění formuláře velice jednoduché, nemůžete si totiž půjčit více než 1 000 korun. Teprve poté, co prokážete řádným splacením půjčky svou solventnost, můžete si příští půjčku o něco navýšit a tak dále, až ke konečné sumě 5 000 korun.

Peníze pro vás

SMS půjčka Mutuo se poskytuje ve výši 1 000 – 5 000 korun s dobou splatnosti 15 nebo 22 dnů. V případě patnáctidenní splatnosti se půjčka poskytuje formou poštovní poukázky, u půjček se splatností 22 dnů se provádí bezhotovostní převod peněz na bankovní účet žadatele. Kolik a kdy musíte splatit je jasné ihned, nejsou zde žádné skryté poplatky před ani v průběhu splácení půjčky, na její splatnost jsou navíc klienti opakovaně a bezplatně společností upozorňováni formou sms zpráv na svůj mobilní telefon.

Přečtěte si:  Zaskočil vás nečekaný výdaj – kde hledat pomoc?

Kolik zaplatíte?

První půjčka ve výši 1 000 korun se vždy poskytuje složenkou, poplatek za ni činí v případě patnácti- i dvaadvacetidenní splatnosti 250 korun. Při dalších půjčkách u společnosti Mutuo vždy získáváte jako bonus týden půjčky navíc zdarma. Poplatek je stále stejný – za týden 250 korun z každé půjčené tisícikoruny.