Jaké parametry má Tesco půjčka bez doložení příjmu?

Obchodní řetězec Tesco můžeme navštívit nejenom v případě, kdy si chceme nakoupit, ale můžeme ho navštívit i ve chvíli, kdy si chceme vzít půjčku. A to z toho důvodu, že právě zde je k dispozici i Tesco půjčka bez doložení příjmu. Abychom ale byli konkrétní, ne vždy je dostupná jenom v obchodních domech. Požádat si totiž můžeme také prostřednictvím internetu, což je také jedno velké plus, které je s danou možností přímo spjato a rozhodně stojí za zmínění.

Kolik nám Tesco půjčka bez doložení příjmu nabídne peněz?

Důležité je nejprve zjisti, kolik nám vlastně dané řetězec může nabídnout, a za jakých podmínek. Pokud začneme tím nejdůležitějším, a to částkami, potom je třeba zmínit, že půjčka začíná na částce 20 000 Kč, ale dostat se lze na sumu mnohem větší, konkrétně potom až na sumu 150 000 korun. Tu je poté možné si nakombinovat s termínem splatnosti. Tou nejkratší dobou, kterou Tesco půjčka bez doložení příjmu nabídne, je lhůta 12 měsíců. Naopak tou nejdelší je doba 84 měsíců, po které můžeme tento úvěr pravidelně měsíčně splácet.

Jaké jsou podmínky získání?

Zde se už dostáváme k tomu, že je třeba zmínit i podmínky, které jsou spojené se získáním. V tomto směru Tesco půjčka bez doložení příjmu skutečně nadchne tím, že potvrzení o příjmu nemusí být nutné. Samotnou informaci si totiž mohou zaměstnanci klientských center ověřit přímo u vašeho zaměstnavatele, a to telefonicky. Stejně tak není ani nahlíženo do registrů, což se pozitivně projeví i na rychlosti vyřízení.

Přečtěte si:  Click Credit vždy po ruce

Co je tedy potřeba konkrétně, to je zcela logicky plnoletost a nutnost předložit potřebné doklady totožnosti, bez kterých není možné sepsat smlouvu. Tu už stačí jenom podepsat a peníze jsou vaše.

Výhody rozhodně nadchnou

Hlavním důvodem, proč tuto půjčku hodnotím pozitivně, to jsou výhody, které nám může přinést. Pokud se podíváme na ty hlavní, potom se jedná o:

  • Nulové poplatky za vyřízení
  • Nulové poplatky za předčasné splacení
  • Možnost získávat ClubCard body za každou splátku
  • Vrácení poloviny úroků zpět

A právě možnost nechat si vrátit úroky dělají z tohoto úvěrového produktu půjčku skutečně velmi výhodou. Více informací lze najít třeba i v modelovém příkladu jedné takové půjčky, který zní takto: „Při splnění podmínek pro vrácení ½ zaplacených roků je úrok 10.02 % p.a., RPSN 10.5 %, celková částka splatná spotřebitelem 52 546 Kč“ Na mysli máme situaci, kdy si bereme 50 000 Kč a to na dobu jednoho roku.

Získejte i možnost ochrany

Co jako žadatelé také jistě oceníte, to jsou i další pozitiva, které jsou s půjčkou spojená. Je to hlavně pojistka, díky které se lze pojistit právě proti tomu, pokud nebudete schopni splácet. Dalšími pozitivy je ale i možnost hýbat se splátkami, nebo také s jejich termíny – konkrétními daty, kdy je třeba splátku uhradit na účet Tesca.