5 000 korun rychle a levně

Půjčku 5000 korun poskytuje nebankovní společnost Aerofin Finance, s.r.o, zaměstnaným lidem, kteří se dostali do finančních těžkostí, ale přitom budou schopni půjčené peníze splácet.

Žádost o půjčku

Schválení půjčky probíhá velmi rychle, již během 15 minut budete vědět, zda vám společnost Aerofin Finance pomůže vyřešit vaše finanční těžkosti, a do druhého dne můžete mít peníze na svém bankovním účtu. O tuto půjčku si můžete požádat velmi jednoduchým způsobem a to vyplněním online formuláře na webových stránkách společnosti, které vám zabere jen pár minut. Celý proces, od podání žádosti až po schválení, probíhá přes internet a je bez jakýchkoli poplatků předem za vyřízení či poskytnutí půjčky. Poskytovatel vám bude důvěřovat – nepožaduje doklad o výši příjmu ani výpis z registru dlužníků.

Splácení půjčky

Tato půjčka je velmi výhodně úročena. Její splátky si přitom můžete rozprostřít na šest měsíců a v klidu půjčenou částku splácet nízkými měsíčními splátkami. Toto je oproti většině obdobných malých půjček na trhu velkou výhodou. Je zde samozřejmě také možnost splatit půjčku předčasně. Pokud by se ale stejně stalo, že nebudete mít peníze na dohodnutou splátku, máte možnost kontaktovat poskytovatele e-mailem a dohodnout se na posunutí či odkladu splátky. Pokud si nedohodnete odklad a budete v prodlení se splátkou, riskujete pokutu za prodlení. Splatnost půjčky je stanovena na 6 měsíců. Dnem splatnosti je den, kdy musí být splátka připsána na účtu společnosti. Při zasílání platby je nutné uvést správně variabilní symbol, aby bylo jasné, ke které půjčce se platba vztahuje.

Přečtěte si:  Půjčka do 15000 Kč