V čem se půjčka do 10000 Kč liší od klasického úvěru?

Jsou půjčky, které svým konceptem patří mezi skutečně klasické úvěrové produkty. Příkladem může být třeba bankovní půjčka, půjčka nebankovní, stejně tak jako třeba i hypotéka, nebo řada dalších možností. Jsou ale i varianty, které se mohou lišit. A dokonalým příkladem je půjčka do 10000 Kč.

Ta je na našem trhu poměrně krátce, a to zhruba několik let. Přesto si díky své unikátnosti získala mnoho zájemců.

Hodnocení: Pozitivně ten produkt hodnotíme i my sami a tak se podíváme na výhody, které nám vlastně může přinášet.

Půjčka do 10000 Kč je spojena s rychlým vyřízením

Prvním parametrem, v rámci kterého se půjčka do 10000 Kč liší od klasických úvěrových produktů, je totiž rychlost, s jakou je vyřízena. Zapomeňte na to, že by se vše vyřizovalo jakkoliv dlouho, třeba v řádech dnů. V tomto směru totiž půjčka do 10000 Kč umožní získat peníze skutečně za pár minut. Nejlépe je na to společnost Kredito24, jak dokládá citace z jejích webových stránek: „Vyplnit přihlášku trvá pouze 2 minuty a peníze převedeme na Váš účet ihned. Využíváme vlastní, plně automatizovaný systém pro posuzování žádostí o půjčku bez nutnosti kontroly v registru dlužníků. Průměrná čekací doba na jeden úvěr je 1 minuta a 30 sekund.“

Bez složitého prověřování

Není to ale jediné pozitivum, jelikož oproti klasickému úvěru se půjčka do 10000 Kč liší také tím, že v rámci žádosti není třeba téměř nic dokládat. Jediné, co je nutné, to je vyplnění online formuláře a následně už jenom čekáte na vyřízení. A to bez toho, abyste dokládali informace o vašem příjmu, bez nahlížení do registrů, nebo bez složitého papírování. I díky tomu si dnes může požádat skutečně téměř každý, kdo potřebuje peníze. Ideálním příkladem skupin, které si pravidelně žádají, jsou tyto:

  • Zaměstnanci a podnikatelé
  • Lidé bez práce
  • Problémoví klienti
  • Matky na MD a důchodci
Přečtěte si:  Půjčky Trutnov

S možností prodlužovat splatnost

Dalším unikátem je určitě splácení. V rámci žádosti si zvolíte termín, do kterého je třeba peníze jednorázově vrátit. Pokud však nestíháte a tak nemůžete daný den peníze vrátit, není třeba zoufat. A to proto, že aktuální poskytovatelé, hlavně potom ti prověření nabídnou možnosti si daný termín prodloužit. A to i několikrát. Díky tomu je tak z klasické měsíční splatnosti třeba i lhůta v rozmezí několika měsíců, díky čemuž máte dostatek času na to, abyste peníze daly dohromady.

Jde to i bez úroků

To nejlepší, proč můžeme půjčku doporučit, jsme si nechali na konec. Je to fakt, že ji lze získat i bez jakýchkoliv úroků. V rámci první půjčky zdarma, kterou nabízejí společnosti Creditsor, Zaplo nebo Kredito24 tak můžete získat peníze bez jakýchkoliv úroků a poplatků. Vrátíte tedy přesně tolik, kolik si půjčíte. A takovou výhodu vám klasická bankovní i nebankovní půjčka jenom těžko nabídne.