Co svým klientům nabídne Kredito24 půjčka?

Poskytovatele úvěrů s názvem Kredito24 půjčka rozhodně není třeba nijak blíže představovat, jelikož dnes patří mezi nejznámější možnosti, které souvisí se segmentem takzvaných mikropůjček. V nich nabídne jasný produkt s jasnými parametry. Začneme-li právě tím, kolik nám tento poskytovatel může nabídnout, potom je třeba říci, že k dispozici jsou částky od 1 000 Kč, až po sumu 15 000 Kč, která je maximum.

Zvolenou částku je samozřejmě možné kombinovat i s termínem splatnosti. Ten může být v rozmezí od jednoho dne, až po celých 30 dní, což je maximum, které lze v tomto směru získat.

Jak je Kredito24 půjčka výhodná?

S nabízenými částkami ale souvisí také výhodnost. Tedy to, na jaký úrok nám Kredito24 půjčka půjčí. Zde musíme jasně říci, že se tato půjčka řadí mezi ty méně výhodné. A to hlavně proto, že při nejvyšší půjčce, kterou si vezmeme na dobu jednoho měsíce, zaplatíme navíc celých 4 500 korun českých. Podobně vysoké poplatky jsou i v jiných kombinacích, a to v závislosti na termínu splatnosti, ale i částce, o kterou žádáme.

Ne vždy to ale platí, protože v oblasti úroků má Kredito24 půjčka i několik pozitiv. Konkrétně to, že je nakloněna novým klientům. V praxi to znamená jediné, a to fakt, že pokud si jako nový klient půjčíte částku maximálně 5 000 Kč, máte možnost získat ji zdarma. Tedy bez poplatků, stejně jako bez úroků.

Kdo může půjčku získat?

S každou půjčkou samozřejmě souvisí také podmínky a ani Kredito24 půjčka není žádnou výjimkou. Pokud se na ně zaměříme, tak je třeba říci, že mezi ty hlavní patří rozhodně plnoletost, stejně jako tuzemské státní občanství, vlastnictví bankovního účtu, ale i nutnost zaslání registračního poplatku. V tomto případě se jedná o poplatek korunový, který slouží hlavně k ověření vaší registrace a o případnou eliminaci podvodu.

Přečtěte si:  Do 5 000 u společnosti Mutuo

Důležité je dodat, že Kredito24 půjčka vyžaduje také potvrzení o příjmu. U zaměstnanců je jasné, že by to mělo být buď klasické potvrzení, nebo výplatní pásky. Pokud však podnikáte, je třeba postupovat podle pokynů na webu poskytovatele. A ty jsou takové: „V tomto případě můžete poskytnout daňové přiznání za předchozí rok, výpis z evidence příjmů a výdajů za poslední 3 měsíce nebo fakturu vámi vystavenou.“

Peníze na cokoliv

Jak podmínky získání, tak i úrokové sazby jasně ukazují, že právě Kredito24 půjčka nepatří mezi nejlepší možnosti v segmentu mikropůjček. Přesto ale několik dalších výhod má, a patří mezi ně třeba i to, že peníze využijete na cokoliv. A to bez nutnosti dokládání konkrétního účelu. Nejčastěji je půjčka využívána na řešení různých finančních problémů a komplikací. A mezi ty nejznámější patří:

  • Pozdě zaslaná výplata od zaměstnavatele
  • Nečekaný výdaj, který je nutné zaplatit
  • Situace, kdy jste nevyšli se svým stávajícím příjmem
Půjčka po internetu ihned od Kredito24
Kredito24 – rychlá půjčka po internetu ihned