Co klientům nabídne Fastfin půjčka?

Na našem trhu je celá řada různých úvěrových produktů, mezi které se řadí také Fastfin půjčka. Ta je spojena s poměrně známým poskytovatelem, což logicky znamená výhodu v tom, že se při žádosti nemusíme bát jakéhokoliv nestandardního jednání nebo snad i nestandardního chování.

Pokud se podíváme konkrétně, jedná se třeba o transparentní podmínky, nebo jasný přehled o tom, kolik si vlastně půjčujeme a kolik za to zaplatíme.

Co nám Fastfin půjčka může nabídnout?

To nejdůležitější jsou samozřejmě částky, které jsou v tomto směru k dispozici. Pokud bychom měli být konkrétní a zmínit, co nám může Fastfin půjčka nabídnout, je třeba začít na nejnižší hodnotě. Tou je suma rovných 1 000 Kč. Z té se ale lze dostat i na vyšší částku, a to až na 12 000 korun českých. Zvolenou sumu je následně možné kombinovat s termínem splatnosti, který může být ve čtyřech hlavních variantách, a to od jednoho do celkem čtyř týdnů. Samozřejmě je čistě na nás jako na žadatelích, na jak dlouho si peníze budeme půjčovat.

Jak je to s úrokovými sazbami?

Zde se můžeme setkat s první klíčovou výhodou, kterou nám může jako žadatelům Fastfin půjčka nabídnout. A tou výhodou je první půjčka zdarma. Tedy půjčka, která je bez úroků a jakýchkoliv poplatků. Ta se týká situace, kdy žádáme u této společnosti skutečně poprvé, a to o částku 1000 – 5000 korun českých. V rámci této možnosti tak máme šanci ušetřit nemalé peníze. Ostatně to poskytovatel potvrzuje i na svém webu: „Například Vám poskytneme půjčku 5000 Kč na 28 dní, za 28 dní vrátíte 5000 Kč. Poplatek za půjčku je tedy 0,- Kč.“

Přečtěte si:  Jaké parametry má Tesco půjčka bez doložení příjmu?

Pokud ale žádáme opakovaně, nebo o vyšší finanční částky, již se úrokům nevyhneme. A zde je třeba počítat s tím, že mohou být poměrně vysoké. Začínat mohou u těch nejmenších částek a nejkratší splatnosti na sumě 100 Kč, ale stejně tak mohou činit také 3 360 Kč.

Jaké jsou podmínky získání?

Charakteristiku půjčky tedy známe, a tak je třeba zaměřit se také na to, jaké jsou vlastně podmínky získání. Tedy parametry, které je třeba splnit, aby byla Fastfin půjčka naše. Zde je třeba nutné toto:

  • Minimální věk 21 let
  • Pravidelný a stálý příjem + zaměstnání
  • Vlastní bankovní účet
  • Trvalé bydliště na území ČR
  • Žadatel není v době žádosti v exekuci

To jsou klíčové podmínky, mezi které se také řadí to, že bychom měli mít v pořádku i naši platební historii, stejně jako bychom neměli být v exekučním řízení. Co poté s podmínkami také přímo souvisí, to je i fakt, že ihned po žádosti je třeba zaslat registrační poplatek. Ten činí 1 Kč a slouží především k ověření bankovního účtu. Tedy k tomu, zda daný účet skutečně patří vám samotným, nebo někomu jinému. A ačkoliv je to suma zanedbatelná, je dobré na ni pohlížet spíše tak, že může celý proces schválení výrazně prodloužit. A to až na několik dní. Při opakovaných žádostech ale už není problém dostat se na lhůtu 60 minut.

peníze od Fastfin.cz
Fastfin rychlá půjčka do výplaty