Jaká nebankovní půjčka pro problémové klienty je nejlepší?

Vybrat nejlepší půjčku nemusí být nic složitého. Pokud patříte do skupiny těch žadatelů, kteří patří mezi problémové klienty, nemusíte zoufat, že byste ani v tomto segmentu nenalezli to, co hledáte. Ačkoliv obecně je nebankovní půjčka pro problémové klienty spojována s velkou nevýhodností, rozhodně to neplatí vždy.

Pokud budeme konkrétní, tak můžeme danou možnost doporučit. Tedy pokud si zvolíte některého z těch poskytovatelů, které my považujeme za ty nejlepší, kteří existují.

Když hledáte pouze pár tisíc

Ideálním příkladem toho, jak může nebankovní půjčka pro problémové klienty vypadat, jsou mikropůjčky. Pokud s nimi nemáte zkušenosti, je třeba říci, že se jedná o půjčky menších částek, v rámci čehož můžete řešit třeba své finanční problémy, nebo peníze využít na cokoliv. Velkou výhodou je hlavně rychlé vyřízení v řádech minut, což je dáno hlavně tím, že v rámci žádosti a schvalování není třeba nic dokládat.

Víte, že … se nemusíte tak bát toho, že byste dokládali příjem, stejně jako se není třeba bát toho, že by bylo nahlíženo do registrů.

Tím hlavním pozitivem, které však právě tato nebankovní půjčka pro problémové klienty má, je určitě úrok. Obecně sice může být větší, ale pokud zvolíte možnost první půjčky zdarma, znamená to pro vás jediné, a to fakt, že je úrok nulový. A ideálním příkladem společnosti, která vám toto umožní, je třeba Kredito24, Zaplo, nebo také společnost Creditsor.

I klasická nebankovní půjčka pro problémové klienty může být výhodná

Další možností pro problémové klienty může být i standardní nebankovní segment. V rámci něho totiž také můžete získat poměrně zajímavé částky peněz. Budeme-li opět konkrétní, jsou nejznámějšími zástupci třeba HomeCredit, Provident, nebo Cofidis. Ačkoliv se jedná o nebankovní společnost, je jejich úrok poměrně nízký a v některých případech se blíží k tomu bankovnímu. A to i díky dalším výhodám, které jsou poskytovány. Opět můžeme být konkrétní a mínit třeba to, že se může jednat o akce spojené s vracením, nebo snižováním úroků. Třeba zmíněný Home Credit uvádí: „Splácíte své půjčky řádně a včas? Vážíme si toho a odměníme vás za to. Vrátíme vám 25 % úroků. Jaká částka to bude, vám napoví naše kalkulačka.“

Upozornění: Navíc společnosti dnes umožní získat peníze jak formou zaslání na bankovní účet, tak i v rámci hotovostní formy, kdy dostanete peníze přímo na ruku i do výše desítky tisíc Kč.

Jistotou v samotném procesu schvalování je, že kromě rychlosti oceníte fakt, že není nahlíženo ani do bankovních, ani do nebankovních registrů. I pokud jste tedy považováni za klienta problémového, nemusí být taková půjčka nedostupná.

Přečtěte si:  Co svým klientům nabídne Kredito24 půjčka?

Na co si přece jenom dát pozor?

Ačkoliv výše zmíněné společnosti jsou dobrou volbou, rozhodně existuje i řada dalších, u kterých to tak není a je třeba si na ně dát pozor. U takových společností vás totiž mohou čekat nemalé problémy, které mohou být spojeny třeba s:

  • nutností zastavit vaši nemovitost,
  • nutností mít ručitele,
  • nutností platit vysoké úroky.