Cetelem – půjčka z obchodního domu

Že pro půjčku se chodí do banky? Může a nemusí to tak být. Může vás zaskočit nečekaný výdaj v podobě domácího spotřebiče, který se s vámi rozloučí navždy. A víte, kdy se to stane? Zásadně týden před výplatou, pár dní před Vánocemi, ihned poté, co jste všechny rodinné úspory použili k zaplacení zálohy na dovolenou. Zkrátka a dobře tehdy, když jste naprosto bez peněz a vydat 5 000 na nový vysavač či televizi zní stejně fantasticky jako zaplatit milion.

Nákup zboží bez peněz

V podobných případech nezoufejte, za vás na ně již dříve myslela společnost Cetelem. Tento poskytovatel nebankovních půjček pokrývá širokou síť obchodů, kde můžete, díky němu, uskutečnit nákup vybraného zboží i bez potřebných finančních prostředků. V praxi to funguje tak, že si vyberete zboží, podepíšete s prodejcem úvěrovou smlouvu a s nákupem odcházíte. Cenu za něj uhradíte v předem dohodnutém počtu splátek společnosti Cetelem.

Přečtěte si:  Peníze na ruku ihned

Podmínky úvěrové smlouvy

Nákup na splátky je úvěr, který lze sjednat u vybraných prodejců po celé republice. Půjčit si můžete již od 3 000 korun, přičemž výše přímé platby i měsíční splátky, potažmo délka splácení úvěru, je zcela na vás. K vyřízení nebudete potřebovat žádného ručitele, u úvěrů do 80 000 korun vám postačí jen dva doklady totožnosti, mimo občanského průkazu musíte předložit ještě jeden z následujících dokladů: platný cestovní pas, řidičský průkaz, platební kartu, průkaz zdravotního pojištění nebo zbrojní průkaz. U úvěrů nad 50 000 korun pak budou požadovány i doklady a podpis druhého z manželů, neboť společnost Cetelem se při poskytování úvěrů řídí pravidly zodpovědného úvěrování.