Co svým klientům nabídne M banka?

Na našem trhu už dávno nejsou jenom velké banky, jelikož do popředí se pomalu ale jistě dostávají také ty menší. Mezi jednu takovou, která se dá označit jako první z malých, patří určitě M banka. Ta je neodmyslitelně spjata s tím, že jako první začala poskytovat služby bez poplatků.

Pokud u této výhody zůstaneme, musíme říci, že si dané pozitivum zachovala i do současné doby. A to v rámci svých osobních účtů, nazývané jako mKonto. Tím ale možnosti správy peněz nekončí, jelikož stejně tak nabídne i spořicí účet eMax, popřípadě konto eMax Plus, které přináší řadu výhod. Pojďme se ale podívat i na to, co je dále k dispozici, a to v oblasti osobních financí.

Peníze si můžete také snadno půjčit

Ne vždy musíte své finanční prostředky jenom ukládat, jelikož jsou i situace, kdy je můžete potřebovat půjčit. I v těchto chvílích je jasné, že vám přijde M banka vhod. Pokud začneme klasickým produktem, je jím půjčka, která vám umožní získat peníze nejenom jednoduše, ale i výhodně.

Díky současným promoakcím totiž dochází k tomu, že M banka nabízí garanci nejnižšího úroku. Ten jednoduše sníží v závislosti na ostatních bankovních nabídkách. A to nejenom ve chvíli, kdy si žádáte. Tato možnost je využívaná i ve chvíli, kdy jednoduše splácíte a přitom se na trhu stále zlevňuje. Mezi další úvěrové produkty patří i:

M banka vám nabídne možnost se také pojistit

finančními službami lehce souvisí také ty pojistné a tak je jasné, že ani v tomto odvětví nestojí M banka nijak stranou. V tomto směru nabídne klientům třeba pojištění, která jsou spojena s hypotékou, nebo s poskytovanými půjčkami. Stejně tak je možné využít také pojistku klasickou, jako je cestovní pojištění. To je ideální pro všechny milovníky výletů do zahraničí. Posledním typem pojistky je pojištění proti zneužití karty. V takovém případě vám jsou vráceny ony odčerpané peníze.

Přečtěte si:  Půjčte si 5000 Kč a navíc dostanete penízky zpátky!

Mluvíme-li o kartách, tak těch M banka také poměrně velké množství. Možnosti těch kreditních jsme nastínili v oblasti úvěrů. Využít lze ale i ty klasické, konkrétní debetní. Zde je k dispozici osvědčená možnost, a to karta Visa. Jejich hlavním pozitivem je bezpečnost, ale i možnost platit bezkontaktně. A k tomu banka říká: „Na místech, která tento platební styk umožňují, se hledání drobných a dlouhé placení pro vás stane minulostí. Tato místa jsou vždy označena znakem bezkontaktních plateb.“

Služby i pro podnikatele

Oblast osobních financí máme zmapovánu a tak je třeba připomenout i to, že stejné a podobné služby mohou využívat také podnikatelé. A to jak právnické osoby, tak i živnostníci. Ve všech případech je třeba služby banky ohodnotit velmi pozitivně, jelikož je aktuálně na našem trhu dobrým partnerem, díky kterému se není třeba bát vysokých poplatků, ale naopak lze čekat férový přístup, stejně jako férové služby.

m Banka - osobni finance
m Banka – osobni finance