3 nejdostupnější půjčky bez ručitele

Bankovní a nebankovní sektor nabízí mnohá finanční řešení, která jsou v některých případech spojena s řadou administrativních úkonů nebo se spoustou nepříjemných podmínek. Jednou z takových je například ručení, ať už v podobě člověka či hmotného a nehmotného majetku.

Chcete-li se ale tomuto kroku vyhnout, je tu nebankovní půjčka bez ručitele. Na peněžní produkty, s nimiž nemusíte řešit žádné spolužadatele a obstrukce podobného typu. Úvěry, u nichž se procento schválení pohybuje vysoko nad hranicí 50 %.

Nebankovní půjčky bez ručitele, jež je třeba nejprve důkladně porovnat a vybrat. Jak toho docílit vám sdělíme v následujících řádcích.

Porovnávač OKfin.cz je cestou k rychlé půjčce

Hledáte-li záruky z pohledu férového jednání, rychlosti doručení či přiměřené úrokové sazby, navštivte internetový portál OKfin.cz. Ten tvoří nejobsáhlejší online databázi, v níž můžete nalézt všechny prověřené půjčky bez registru, půjčky bez doložení příjmu a zmiňované půjčky bez ručitele.

Server, s pomocí něhož provedete velice pohodlné a rychlé srovnání jednotlivých produktů, z nichž může vzejít hned několik dostupných vítězů. Nebankovní půjčky online, u nichž nebude v žádném případě vyžadován ručitel.

Dostupná půjčka před výplatou

Začít bychom měli pravděpodobně řešením určeným pro vyznavače krátkodobých úvěrů. Tím je Zaplo půjčka před výplatou dosahující hranice 15 000 Kč, jejíž splatnost má nejdelší dobu 30 dní, s možností praktického prodloužení.

Přečtěte si:  Pro někoho obrovská částka, pro jiného nic…

Rychlá půjčka Zaplo vám bude vyplacena do 15 minut a to s následujícími náležitostmi.

  • Bez registru neplatičů
  • Bez ručitele
  • Bez doložení příjmu

Rychlá Pronto půjčka až 50 000 Kč

Jsou-li vaše finanční požadavky daleko obsáhlejší, určitě vám internetový portál www.OKfin.cz nabídne také půjčka Pronto ihned na účet. Peníze od společnosti s dlouhou a úspěšnou historií, v rámci jejíhož portfolia si přijde na své doopravdy každý zaměstnanec nebo podnikatelský subjekt.

  • Půjčka bez ručitele od 5000 Kč do 50 000 Kč
  • Doba splatnosti od 1 roku do 4 let
  • Vyplacení peněz do 48 hodin

Nebankovní půjčka bezúčelového charakteru, kterou samozřejmě můžete využít dle vlastní libosti.

Home Credit půjčka s úrokem od 13,92 %

Půjčka bez doložení příjmu ihned na účet, to může být i populární nebankovní produkt Home Credit, jehož výše 150 000 Kč hovoří za vše. Peníze získané nejenom bez ručitele, ale také s délkou splatnosti na dobu až 7 let.

Variabilní řešení, s pomocí něhož si nastavíte únosnou velikost měsíční splátky, jež neohrozí váš rodinný rozpočet.