Naprosto nejvýhodnější půjčka pěti tisíc korun?

Zajímá vás, kde najdete naprosto nejvýhodnější půjčku pět tisíc korun? Určitě jste již o té společnosti slyšeli, jelikož její reklamy v poslední době obrážejí všechny televizní stanice! Naprosto nejvýhodnější půjčku pěti tisíc korun poskytuje společnost zaplo.cz.

Nejvýhodnější půjčka u zaplo.cz?

Udělali jsme průzkum prakticky všech soukromých poskytovatelů půjček a jako vítěz jednoznačně vyšla z tohoto boje společnost zaplo.cz. I když neměla nejlepší dobu splatnosti, se kterou ji trumfla společnost Ferratum s maximální dobou splatnosti pětačtyřicet dnů, má společnost zaplo.cz naprosto nejlépe stanovené poplatky a úroky. Pojďme se tedy teď na to podívat!

U zaplo.cz na části

U společnosti zaplo.cz si můžete půjčovat „po částech“. Rozumí se tím to, že nejdříve si můžete půjčit částku činící pouze jeden až pět tisíc, po druhé si můžete půjčit již do sedmi tisíc, následně až do deseti tisíc a jako poslední možnost vám bude poskytnuta částka až 12 500 korun po splacení vašeho třetího úvěru u společnosti zaplo.cz.

Výhodné podmínky u jakékoliv půjčky

Ovšem u jakékoliv částky budete mít stanoveny ty naprosto nejlepší podmínky. Hned první nejvýhodnější půjčka budete například zcela zdarma! Pokud si tedy napoprvé půjčíte od jednoho do pěti tisíc korun na dobu od sedmi do třiceti dnů, nebudete muset za tuto částku zaplatit nic navíc. Prostě jednoduše vrátíte to, co jste si půjčili. Napodruhé si u částky pět tisíc korun, ta nás totiž zajímá ze všeho nejvíc, připlatíte minimálně 490 korun, maximálně však 950 korun. To jsou bezkonkurenční podmínky!

Přečtěte si:  Jaké parametry má Tesco půjčka bez doložení příjmu?

Jak to vypadá u konkurence?

Pokud chcete důkaz, že se jedná o skutečně nejvýhodnější půjčku na trhu, vezmeme si jako příklad půjčku pěti tisíc korun od soukromých společností Ferratum a Fastfin.cz. U první zmíněné byste si připlatili minimálně 500 korun, maximálně pak 2 400 korun. U druhé zmíněné byste si navíc připlatili taktéž minimálně 500 korun a maximálně 1 400 korun.