Úžasná půjčka od 10 000

Hledáte půjčku, kterou nebudete muset splatit v jediné splátce, a poskytovatel vám nabídne zároveň zajímavou úrokovou sazbu? Zkuste Úžasnou půjčku od Cresco Group.

Parametry půjčky

Úžasná půjčka se poskytuje ve výši od 10 000 korun až do 150 000 Kč. Získat ji můžete tehdy, jestliže vám už bylo 18 let a ještě jste neoslavili sedmdesáté narozeniny, jste způsobilí k právním úkonům a máte trvalé bydliště na území republiky. Splácí se ve fixních měsíčních splátkách po dobu až 84 měsíců. Nečekají na vás přitom žádné skryté poplatky předem ani po vyplacení půjčky. Peníze můžete mít na svém účtu do 24 hodin.

Pro koho je Úžasná půjčka?

Poskytovatel Úžasné půjčky nabízí své služby všem, kdo mají pravidelný příjem, a to bez ohledu na jeho výši. Neznevýhodňuje žádnou skupinu. Požádat o půjčku mohou zaměstnanci, OSVČ, důchodci, ženy na mateřské dovolené a dokonce i nezaměstnaní na podpoře. Jediné, co se liší, je výše nabízené půjčky s ohledem na výši příjmu. Ženám na mateřské se půjčka poskytuje maximálně do výše 50 000 korun, nezaměstnaným do výše 25 000 korun.

Přečtěte si:  Půjčím 100000 Kč

Výhody půjčky

Úžasná půjčka se poskytuje bez udání účelu, bez ručitele a bez poplatků předem. Celou ji vyřídíte online z pohodlí vlastního domova, přičemž se můžete spolehnout na serióznost poskytovatele, který je renomovanou a prověřenou společností, o čemž svědčí i fakt, že vám při vyřízení půjčky poskytuje třicetidenní lhůtu na rozmyšlenou, zda je pro vás právě tato půjčka tou nejvýhodnější. Půjčka má velice příznivou úrokovou sazbu a její případné předčasné splacení je zcela zdarma.