Nová SMS půjčka Vata

Vata je nová nebankovní společnost, která poskytuje SMS půjčky. Klienti, kteří se u této společnosti zaregistrují pomocí online formuláře na jejích webových stránkách, si pak mohou ihned půjčit až 4 999 Kč na 30 dnů. Při opakované půjčce je zde možnost získat peníze téměř okamžitě.

Podmínky půjčky

K získání této půjčky je potřeba zaslat registrační poplatek ve výši 1 koruny, bez jeho uhrazení vám společnost Vata půjčku nemůže poskytnout. Žadatel o půjčku musí mít minimálně 18 let a trvalé bydliště na území České republiky. SMS půjčka Vata je vhodná pro všechny, kteří mají jakýkoliv pravidelný příjem ve výši minimálně 7 000 korun. Klienti přitom nemusí být v zaměstnaneckém pracovním poměru, mohou pobírat například i důchod nebo rodičovský příspěvek. Podmínkou však je, že nesmí mít žádné neuhrazené závazky. Poskytovatel prověřuje záznamy v registru dlužníků.

Splácení půjčky

Datum splatnosti je volitelné klientem v době od 1 do 30 dnů. Úrok se počítá za každý den zvlášť. V případě, že svou půjčku splatíte před dohodnutým termínem, úroky za každý nevyužitý den dostanete zpátky. Pokud byste se dostali do situace, že peníze nebudete moci do 30 dnů vrátit, je zde možnost telefonicky prodloužit dobu splatnosti až na 90 dnů. Za prodloužení splatnosti zaplatíte poplatek ve výši 400 Kč. Jako příklad půjčky je možno uvést půjčku 1 000 korun na 10 dnů, kde poplatek bude činit 67 korun, celkově tedy zaplatíte po 10 dnech 1 067 korun. Při půjčce 2 500 korun na 10 dnů činí poplatek 167 korun, celkově zaplatíte 2 667 korun. Vždy budete předem znát přesnou částku, kterou uhradíte za danou dobu. Tím je půjčka velmi přehledná a jasná.

Přečtěte si:  Pro někoho obrovská částka, pro jiného nic…