Půjčte si 5000 Kč a navíc dostanete penízky zpátky!

Určitě jste v posledních dnech i vy zaregistrovali novinku v podobě vrácení jistých splátek zpátky za řádné splácení. Tento nový fenomén se nevyhnul ani takovým bankovním velikánům, jakými jsou například Česká spořitelna, GE Money Bank, Komerční banka nebo Air Bank. A právě poslední zmíněná banka vám půjčí už od pouhých 5000 Kč, což je mezi bankami velice neobvyklé.

Půjčte si 5000 Kč až na šest a půl roku

Tuto částku si můžete půjčit na půl roku až na šest a půl roku. Získáte tak dostatečně dlouhou dobu jak na splácení, tak i na dostatečné snížení měsíčních splátek, které se tak mohou pohybovat od 862 korun až po 100 korun. Avšak s výší měsíčních splátek se taktéž mění i přeplacená částka. U první možnosti, tedy u nejkratší možné doby splácení, byste přeplatili pouhých 110 Kč. Avšak u druhé varianty, tedy u nejdelší možné doby splácení, by se přeplacená částka vyšplhala až k 2 732 Kč, a to v případě pokud byste nespláceli řádně a včas.

Přečtěte si:  Mikropůjčka aneb kde vám ji poskytnou?

Co když ale budu vždy řádně splácet?

Budete-li na druhou stranu splácet vždy řádně a včas, Air Bank vám jistou část splátek odpustí. U prvního případu by se jednalo sice pouze o 57 Kč, avšak u druhé varianty, kdy byste spláceli nejdelší možnou dobu, by se částka vyšplhala až k 1 314 Kč, a tak by se přeplacená částka snížila na pouhých 1 418 Kč. Čím delší doba splácení, tím tedy i vyšší vrácená částka. Je rozhodně výhodnější vždy řádně a včas splácet, nežli si vše nechávat na poslední chvíli, kdy už mnohdy také může být pozdě. Navíc, pokud jste si vybrali nejdelší možnou dobu splácení.