Click Credit vždy po ruce

Půjčky v bance, u nebankovních společností, na poště, přes internet, pomocí sms – to všechno už tu bylo, a ne jednou, Click Credit však přichází s převratnou novinkou. Kupte si ráno denní tisk, cigarety a časopis, nabijte si telefonní kredit a vyřiďte si třítisícovou půjčku přímo ve vaší trafice. Ano, takhle je to jednoduché – půjčka od Click Creditu se sjednává přes online terminály Sazky.

Proč právě Click Credit?

Obáváte se, že půjčka od málo známého poskytovatele nemusí být právě bezpečná? Pak zmírněte svůj strach, Click Credit je členem skupiny Home Credit, která se na finančních trzích pohybuje již skutečně dlouhou dobu, víte tedy jistě s kým máte tu čest. Vyřízení půjčky od Click Credit je opravdu rychlé a jednoduché, nemusíte podstoupit žádné papírovaní a peníze máte do hodiny na účtu. Pro sjednání je nutný pouze věk nad 18 let, platný občanský průkaz a bankovní účet vedený na jméno žadatele, který nesmí být v insolvenci nebo exekuci.

Přečtěte si:  Pro někoho obrovská částka, pro jiného nic…

Finanční podmínky půjčky Click Credit

Click Credit nabízí více než zajímavé a rozhodně férové podmínky půjčování. Žádné skryté poplatky, žádné individuální posuzování smluv. Stejným metrem pro každého – poplatek 33 korun z každé půjčené tisícovky za měsíc. Pokud po třiceti dnech nedokážete půjčenou částku vrátit a zaplatíte přitom alespoň 20% z půjčené částky, společnost vám ji o měsíc prodlouží s poplatkem 30 Kč za každý půjčený tisíc. Ani v případě, že si půjčku neprodloužíte, vás nezaskočí vysoké poplatky. Pokuta je vždy ve výši 10% z poskytnuté půjčky, která se jejím naúčtováním automaticky o 15 dnů prodlužuje.

Speciální nabídka pro studenty

Prokážete-li se u terminálu platnou ISIC kartou, čeká vás milé překvapení – do 1 500 korun na měsíc si jako student můžete půjčit zcela bez úroků a poplatků.