Půjčka menšího rozsahu? Půjčka od NetCredit

Potřebujete menší finanční injekci a rodinu ani známé žádat o peníze nechcete? Zajistěte si půjčku pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím společnosti NetCredit. Společnost nabízí půjčky v rozmezí od 1500 Kč, až do 12 000 Kč. O půjčku je možno zažádat posláním jedné SMS nebo vyplněním online formuláře. Půjčka třeba ve výši 5 000 Kč vám bude poskytnuta do 15 minut.

O společnosti NetCredit

Společnost patří mezi jedny z největších poskytovatelů půjček menšího rozsahu v České republice. Zde firma působí od roku 2012. Základním pilířem společnosti je poskytování chybějících financí před výplatou nebo v případě nenadálé peněžní výlohy. NetCredit ve svých řadách zaměstnává schopné specialisty, kteří pro vás rádi vyřídí půjčku během několika mála minut.

Kdo může o půjčku NetCredit zažádat?

Pokud je vám 20 – 65 let a máte své trvalé bydliště v České republice, jste na poloviční cestě k poskytnutí půjčky NetCredit. Aby byla vaše žádost o půjčku kladně vyřízena, musíte společnosti doložit také svůj trvalý a pravidelný příjem. O půjčku nemohou žádat osoby, které mají aktivní zápis v registru dlužníků.

Přečtěte si:  Do 5 000 u společnosti Mutuo

200 Kč za doporučení

Pokud budete se službami společnosti NetCredit spokojení, doporučte je svým známým a přátelům. Za každou osobu, kterou společnosti doporučíte a půjčka jí bude schválena, získáváte bonus ve výši 200 Kč! Jednoduché pravidlo říká, že čím více přátel doporučíte, tím více peněz na svém účtu objevíte!