Peníze do 15 minut od schválení?

Spousta finančních institucí slibují, že budete mít od peníze k dispozici už do 15 minut od schválení vaší žádosti o úvěr. Jenže ne všude to takto funguje, ne všude budete mít skutečně takhle rychle peníze na účtu. Na trhu se nachází jen pár subjektů, které svůj slib skutečně plní a které vám skutečně poskytnout peníze do 15 minut od schválení vaší žádosti.

Peníze do čtvrt hodiny?

Takovou společností je i zaplo.cz, které vám skutečně peníze poskytne do několika minut od schválení žádosti. Půjčit si u ní na poprvé můžete sice maximálně jen pět tisíc korun a minimálně jeden tisíc, ovšem tato částka se může postupně zvyšovat. První půjčka vám ale určitě bude stačit na splacení nejdůležitějších a nejnutnější účtů a nedoplatků, které již ani chvíli dále nepočkají. Splácet pak můžete po dobu až třiceti dnů, což vám dává dostatečný prostor na to, abyste si ve své finanční situaci udělali pořádek.

Žádné poplatky, žádné úroky

Půjčíte-li si navíc jakoukoliv částku do pěti tisíc korun, nebudete platit za úvěr žádné poplatky ani vám nebude stanovena žádná úroková sazba. Nemusíte se tedy bát, že byste horentně přeplatili, jak tomu v dnešní době často bývá.

Přečtěte si:  Půjčka 5 000 Kč superrychle!

Prodloužení až o další měsíc

Nebudete-li s financemi stále vycházet a budete-li potřebovat delší čas na splacení půjčky, můžete využít možnosti prodloužení si půjčky, a to buď o sedm, čtrnáct nebo třicet dní. Za tuto službu už však budete muset zaplatit. Jedná se například o poplatek 139 Kč při půjčce 1 000 korun za prodloužení o jeden týden, nebo o 173 Kč za prodloužení o dva týdny, nebo o 250 Kč za prodloužení o celý jeden měsíc.

Věrnost = více peněz

Pokud zůstanete zaplo.cz věrní a příští půjčku si sjednáte opět u tohoto subjektu, budete si moct půjčit až 7 000 korun. Při třetí půjčce to bude už 10 000 a pro čtvrtou výpůjčku si budete moct vybrat částku činící až 12 500 korun. Pět tisíc korun, které máte k dispozici na začátku, tedy není konečných.